«Безпечна дорога додому»

17 лист. 2023
17 листопада 2023 року в гімназії проведено єдиний національний урок «Безпечна дорога додому», з метою популяризації дотримання правил дорожнього руху серед дітей та попередження дорожньо-транспортних пригод.

У 1 класі під керівництвом Мовчан Тетяни Миколаївни проведено урок безпеки під час якого учні переглянули презентацію, вивчили основні кольори світлофора, ознайомились з світлофором для пішоходів, зі знаками “пішохідний перехід”, “надземний перехід”, “підземний перехід”, пограли в рольову гру “Червоний сигнал-рух заборонено”, повторили за малюнками безпечну дорогу додому.
Класовод 2 класу Дерило Аліна Сергіївна ознайомила учнів із кольорами світлофора, запропонувала розгадати цікаві загадки, повторили правила поводження на дорозі, у парку, у місті. Розмалювали розмальовки на тему “Роби так! Так робити заборонено!”. Провели гру за допомогою кубика Блума.
У 3 класі Оглобліна Юлія Володимирівна продемонструвала відео “Правила дорожнього руху”. Провели практичні заняття з надавання першої медичної допомоги. Закріпили знання з правил безпеки дорожнього руху, відгадавши ребуси, загадки.
Дерило Людмила Володимирівна з учнями 4 класу на уроці повторили правила безпеки дорожнього руху, обговорили шлях безпечної дороги додому, розгадали кросворд, провели вікторину, відшукали відповідність пазлів із знаками та їх значеннями.
У 5 класі Маслак Тетяна Григорівна з учнями під час уроку пригадали та закріпили основні правила безпеки для пішоходів – учасників дорожнього руху, відгадували загадки, повторили правила переходу дороги, правила поведінки в громадському транспорті.
На єдиному уроці безпека Бойко Ольга Юріївна з учнями 7 класу повторили правила руху на регульованих та нерегульованих перехрестях, перетину проїзних частин для пішоходів та велосипедистів, значення дорожніх знаків, які застосовуються в межах населених пунктів, створили за допомогою роздрукованих елементів карти населеного пункту свій безпечний маршрут руху до навчального закладу та додому. З’ясували, які елементи одягу має мати пішоходів та велосипедист під час руху в темний час доби.
Денисенко Олена Володимирівна для учнів 8 класу провела пізнавальну вікторину “Правила дорожнього руху”, застосування їх в певних життєвих ситуаціях. Обговорили причин ДТП, пригадали правила безпеки пішоходів та велосипедистів.
Шпанчук Євгенія Вікторівна учням 9 класу обґрунтувала важливість дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі додому задля збереження життя та здоров'я учнів, переглянувши відеоролик подорож по сторінках дорожнього руху.