День ЦЗ

26 квіт. 2024
На виконання Закону «Про Цивільну оборону України», Положення «Про Цивільну оборону України», наказу відділу освіти № 82-з від 16.04.2023 року «Про організацію і проведення Тижня безпеки дитини та Дня цивільного захисту», з метою формування в учасників освітнього процесу свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, опанування ними життєвих навичок безпечної поведінки в повсякденному житті та в разі виникнення надзвичайної ситуації, 26 квітня 2024 року у Миролюбівській гінмазії було проведено Єдиний День Цивільного захисту.

Розпочався  Єдиний  День  Цивільного  захисту  лінійкою,  на  якій  завідувач  гімназії  Микола  ЛАУДІН  та  керівник  штабу  ЦЗ  Віталій  ГЛУХЕНКО  ознайомили  присутніх  із  завданнями  ЦЗ  України,  з  небезпечними  ситуаціями  та  їх  наслідками  для  населення,  методами  захисту  під  час  НС.

Для  учням  6-8  класів  педагог-організатор  Тетяна  ВЕРАС  та  вчитель  «Основ  здоров’я»  Віталій  ГЛУХЕНКО  підготували  та  провели  пізнавальний  квест-подорож  «Простір  безпеки».

А  далі  на  учнів  1-9  класів  та  педагогічних  працівників  чекав  виступ  юних  рятувальників-  учнів  8-го  класу  (відповідальна  Тетяна  ВЕРАС)  які  озброїли    здобувачів освіти  знаннями,  необхідними  під  час  виникнення  пожежі,  під  час  витоку  газу, в  результаті  пошкодження  електромережі.

Відповідно  до  плану  проведення  Єдиного  Дня  Цивільного  захисту    керівником  штабу  цивільного  захисту  Віталієм  ГЛУХЕНКОМ  були  організовані     тренування  для  учнів  та  працівників  гімназії  у  виконанні  дій  під  час  сигналів  цивільного  захисту  «Повітряна  тривога»,  «Хімічна  небезпека»,  «Радіаційна  небезпека»,  «Пожежа».

Для  здобувачів  освіти    1-9  класів  класними  керівниками  були  заплановані  та  проведені  вікторини  з  цивільного  захисту,  на  яких  діти  ознайомилися  з  сигналами  оповіщення  ЦЗ,  засобами  захисту,  та  службами  захисту  населення  у  НС.

З алгоритмом  дій  під  час  надзвичайних  ситуацій   учні  були  ознайомлені  під  час  перегляду  презентацій  по  правилам  поводження  У  НС.

Велику  зацікавленість  та  творчість   виявили  учні  1-4  класів  у  конкурсі  малюнків,  де  діти  зображували  небезпечні  речовини  та  предмети.

Педагог-організатор  гімназії  Тетяна  ВЕРАС  залучила  здобувачів  освіти  до  конкурсу  плакатів  «Захист  під  час  НС».