Слава Україні! Слава захисникам!

14 жовт. 2016
Відбувся захід під назвою «Хоробрі серця» під керівництвом педагога-організатора Верас Т.В.

Школа-  осередок  фізичного,  духовного,  психічного  розвитку  дитини.  В  ній   учні   вчаться  не  тільки  писати  та  читати.  В  школі    діти  знайомляться  з  історією  формування    та  становлення  своєї  держави,  в  школі  відбувається  процес  формування  особистості,  становлення  людини,  громадянина.

Сьогодні,  коли  відбуваються  бойові  дії  на  сході  нашої  країни  першочерговим  завданням  школи  є  виховання  справжніх  патріотів    своєї  держави.

14  жовтня-  день  українського  козацтва.  Як  відомо  з  історії,   козаки    відіграли  велику  роль  у  становленні  України  та  захисті  її  території  від  ворогів.    За  наказом  президента  України  П.Порошенка  від  2015  року    цей  день-  День  Захисника  України,  тому,  готуючись  до  його  проведення,   педагогічний  колектив   Видвиженівської  школи    запланував  заходи,  які  передбачали  не  тільки   залучити  школярів  до    участі  у  фізкультурно-оздоровчому    патріотичному  фестивалі  молоді   «Козацький  гарт» ,  а  й  запросити  до  школи  для  привітання  з  цим  святом  справжніх  захисників  України,  учасників  бойових  дій,  наших  героїв-  воїнів  АТО.

У  святково  прибраному  залі  загальношкільний  захід    під  назвою  «Хоробрі  серця»  під  керівництвом  педагога-організатора  Верас  Т.В.  розпочали  учні    6-го  класу.  Урочисте  виконання  державного  гімну  України  всіма  присутніми,     вірші-привітання,  українські  танки  та  пісні,  які  підготували    діти  разом  з  класоводами    Дерило  А.С,  Мовчан  Т.М.,  Сотник  К.В. , створили  справжню  атмосферу  патріотичного  духу,  який  надає  нам  українцям  волі,  сил  і  терпіння    у  боротьбі  за  свою  незалежність.

Хвилиною  мовчання  присутні  вшанували   пам’ять  Дерила  А.  та  Шуби  Ю.-  наших  земляків,  які  загинули  під  час  виконання  службових  обов’язків ,  відстоюючи  державний  суверенітет  України.
Цього  ж  дня    класовод    Дерило  Л.В.  (класовод  1-го  класу)  підготувала  своїх  вихованців  до   посвячення  у  козачата,  яке  у  нашій  школі  стало  вже  традицією.

Проведення  ФОПФ  «Козацький  гарт»,  що  було  наступним  етапом  проведення  Дня  захисника  України,  включало  фестивальну  та  спортивну  частину.
Шикування  козацького  війська,  рапортування    отаманів  про  готовність   до  участі  у  фестивалі,  найкращі  побажання  від головного   гетьмана-  директора  школи  Лаудіна  М.Б., презентація   куренів,  козацький  двобій,  виконання  комплексів  вправ  самооборони,  конкурс  стройової  козацької  пісні, які  готували  з  класними  керівниками  Дениско  З.Ю.,  Денисенко  О.В.,  Маслак  Т.Г.,  Мініною  Т.Ф., Саленко  Н.О.  та  Кузніченко  Н.С.   перенесли  всіх  присутніх  у  справжню  епоху  українського  козацтва.  «Чайка»  і  «Шабля»,  «Самара»  і  «Сокіл»,  «Січові  стрільці»  і  «Веселі  козаки»-  всі  привернули    увагу  глядачів  своїми  цікавими  виступами. Далі  на  козацьке  військо  Видвиженівської  сотні  чекали  наступні  випробування-  спортивні  змагання,  де  свою  майстерність  у  виконанні  естафет  демонстрували  козаки  трьох  вікових  груп.  Діти  позмагалися  у  виконанні  «човникового  бігу»,  «Переправи»,  «Снайпера»,  «Слалома»,  «Повзунка»,  «Стрибунця»,  «Вершника».  І  хоча  у  молодшій  групі  була  «нічия»,  у  середній  -курінь  «Сокіл»  (8  клас)    переміг   курінь  «Самара» (7  клас),  а  у  старшій  школі  кращою  стала  команда  «Веселий  козак»(10,  11  класи),  перемігши  «Січових  стрільців»(9  клас),  задоволенню  та  радості  дітей  не  було  меж.  У  гарному  настрої  залишилися  присутні  гості  та  батьки.  Всім  було  приємно  бачити  молоде  покоління  здоровим,  сильним,  життєрадісним,  готовим  до  захисту  своєї  держави.

Проведення  таких  заходів  надихає   нас  вчителів  на  те,  що  ми  робимо  потрібну  і  корисну  справу-  виховуємо  справжніх  патріотів,  людей  які  зможуть  забезпечити  Україні  добробут  та  процвітання.