Гартуємо патріотичний дух

6 груд. 2017
Для привітання та участі у змаганнях до школи завітали ветерани праці і Другої світової війни, військовослужбовці ЗСУ і учасники бойових дій на Сході

Патріот-той, хто відданий своєму народу, любить свою Батьківщину, готовий її захищати. Ми , Миролюбівські школярі,  свій патріотизм доводимо мобілізуючою одностайною дієздатністю. Прикладом для нас у цьому є ветерани праці і Другої світової війни, військовослужбовці ЗСУ і учасники бойових дій на Сході, яких глибоко шануємо.

День Збройних Сил України у нашій школі--це зустріч представників різних поколінь, що свідчить про наступність і міцність кращих патріотичних традицій. Так у нас завжди в єдиному ритмі б’ються серця під час священної хвилини мовчання, під час виконання Державного гімну України.

На честь дорогих гостей був проведений святковий концерт, проникнутий високою ідеєю патріотизму, щирістю виражених почуттів і палкою вірою в неминучість кінця війни, пройнятий благальною дитячою молитвою за жаданий мир. Майстерно виконали оптимістичні пісні, героїко-патріотичні хореографічні та музично-поетичні композиції юні обдарування: Бойко Л., Дерило Р., Коцюба К., ансамблі «Мрія» та «Співаночки».

Після концерту всі учасники зібрання виявили бажання продемонструвати свою фізичну готовність захищати Україну. Учні початкових класів мали змогу поринути у повсякденне життя українських солдатів, завдяки конкурсній програмі «Солдатські будні», яку підготувала  вчителька початкових класів Дерило А.С. Маленькі школярики продемонстрували свої уміння у заправлянні ліжка, чищенні картоплі, забиванні цвяхів, віджиманні від підлоги, якісному та швидкому прибиранні території. А також показали свої майстерні здібності у попаданні в ціль та бігу з перешкодами. Потім змагалися ще дві команди: «ЗСУ», до складу якої ввійшли воїни АТО, ЗСУ, батьки учнів, випускники та учнівська команда «Козаки». Змагання проходили у військово-спортивному дусі: конкурс  стройової пісні, установка навчальних мін, випробування подолання перешкод з силових вправ, руху зі зброєю на швидкість, випробування з солдатського побуту та ін.. Спортсменське завзяття, військова вправність та козацький дух учасників змагання були невичерпними. Команди проходили випробування з перемінним успіхом. Шквальними оплесками і підбадьорювальними скандуваннями підтримували вболівальники обидві команди, демонструючи вічне українське братство.

Врешті перемогу одержали «ЗСУ», і  їхній життєвий та військовий досвід став прикладом для молодших суперників.

Усім гостям було вручено обереги, виготовлені з душевним теплом і любов’ю учнями всіх класів з їхніми невтомними наставниками класними керівниками на знак нашої безмежної вдячності, щирої любові та віри в неминучість перемоги та процвітання України.

О.Руденко, А. Кузьмич,

учениці Миролюбівської ЗОШ