«Україна в нас єдина, бережи її, дитино!»

22 січ. 2018
Відбулися урочисті заходи присвячені Дню Соборності України

Зламався двох iмперiй мур!

I на розвалинах у слушную нагоду

З’явилася одна держава у народу.

Народилась Україна Нова,

Небувала, чиста, як диття,

Україна Зоряної Мови,

Україна Божого Буття!

22 січня школі відбулися урочисті заходи  присвячені  Дню Соборності України. Під керівництвом педагога-організатора Верас Т.В. семикласники відтворили події 22 січня 1919 року, дівчата в образі Східної та Західної України,  зійшлися в центрі  кола  об’єднавшись  обіймами  в єдину, соборну державу. Міцним рукостисканням та силою сердець  учні та вчителі  скріпили  Соборну Україну  символічним  «Ланцюгом єднання» , гордо виконавши державний Гімн України та піднявши до гори синьо – жовті прапори.

Урочистості продовжилися в школі, проведено єдиний урок  патріотизму, конкурс малюнків «Україна в нас єдина, бережи її, дитино!», інформаційні хвилинки «Соборність України», присвячені політичним та історичним подіям в утворенні і зміцненні української державності, історії та діяльності Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

У шкільній бібліотеці оформлено книжкову виставку «Україна: Схід і Захід разом».

День Соборності нам нагадує про те, що сила нашої Батьківщини -  в єднанні. І не лише територій, а дій і  сердець. І саме зараз, як ніколи  Україна потребує соборності, цілісності, неподільності. Лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багату, вільну й демократичну Україну, якою пишатимуться наші нащадки.