День Небесної Сотні

20 лют. 2018
Відбулися заходи, присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2018 року в Миролюбівській ЗОШ  І-ІІІ ступенів пройшли заходи, присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні:

• лінійка пам’яті «Герої не вмирають, вони навіки у наших серцях»;
  • виховний захід «Лицарі нашого часу» для 7-10 класів;
  • година спілкування «Єднання  душ та сердець» 5-6 класи;
  • виставка тематичної літератури;
  • конкурс малюнків «Янголи – охоронці!» 1-4 класи.

Мета заходів: вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні та учасників АТО, формувати в учнів активну життєву позицію, повагу та любов до Батьківщини, розвивати бажання стати гідними громадянами України, виховувати почуття патріотизму, людяності, справедливості та толерантності, сприяти розвитку інтересу до історичного минулого України.

Ранок в школі 20 лютого розпочався лінійкою пам’яті «Герої  не вмирають, вони  навіки у наших серцях», під звучання гімну Небесної Сотні «Пливе кача»  було згадано поіменно всіх героїв Небесної Сотні. Пам'ять про загиблих, учасники заходу вшанували хвилиною мовчання та запалили свічки, які виклали сотнею.

Протягом цього дня учні початкової, під керівництвом вчителя Дерило Аліни Сергіївни провели конкурс малюнків «Янголи – охоронці!». Діти залюбки прийняли участь,  визначити найкращого було досить важко тому всі учні початкової школи отримали  солодощі.

Після уроків відбувся виховний захід «Лицарі нашого часу», згадані жахливі події не залишили  жодного  байдужого, кожен присутній розумів, що загинули не байдужі до власної держави люди.  Найбільші хвилювання, викликали  прочитанні вірші «Колись я приїду до Києва» та «Мені наснилось, що вони зустрілись…» та пісня у виконанні учениці 4 класу Круглій Вікторії «Мамо, не плач…».