День партизанської слави

24 вер. 2018
Урочистості, присвячені Дню партизанської слави, пройшли в школі 24 вересня

22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Це – державне визнання внеску народних месників у велику Перемогу над нацизмом, це  свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.

У цей день ми складаємо шану тим, хто не дожив до наших днів, і тим, хто через усе життя несе біль від ран, від втрати бойових побратимів, гіркі спогади про труднощі партизанських стежок.

Урочистості в школі пройшли 24 вересня, проведено лінійку пам’яті, хвилиною мовчання вшановано загиблих, покладено квіти до Меморіалу Слави. Учні 9  класу під керівництвом вчителя історії Денисенко Олени Володимирівни переглянули  відео хронічку «Як це було». Бібліотекарем Легкою Оленою Євгенівною  в бібліотеці розгорнуто виставку літератури.