У нас на ярмарку Україна гомонить

28 вер. 2018
За традицією 28 вересня у Миролюбівській школі жителів села, батьків,дітей,вчителів зібрав веселий ярмарок.Весело, гамірно, яскраво, строкато, неймовірно дружно і надзвичайно смачно – ось як завжди проходить це свято.

Цей рік не став винятком . Ще від самого ранку і діти, і батьки несли із собою, разом із портфелями, різноманітну смакоту, приготовлену вдома, – акуратно упаковану, загорнуту, розфасовану, готову до вживання, – аби відразу можна було розставити усі з любов’ю продумані і придумані страви на столі і пропонувати своїм однокласникам, вчителям, батькам – усім старшим та молодшим, яких хотілося пригостити.

Відбувався ярмарок у приміщенні спортивного залу школи,  тому всім вистачало місця: продавцям – щоб розкласти усі наїдки та напої,  покупцям – розглянути їхні товари, аби вибрати для себе щось цікаве.  Гостей зустрічали учасники веселого захоплюючого дійства-учні початкових класів. Кожен клас представляв свій український стіл з різноманітними традиційними стравами, солодощами, овочами та фруктами нового урожаю.

Діти співали українські пісні, жартували, веселились, танцювали. Маленькі  ярмаркувальники приваблювали глядачів яскравими українськими костюмами. Тут можна було зустрітись з Кумоньками, Господарями та Господинями, з  козаками та козачками. Ліричний танок з віночками виконали дівчатка 3 класу. Другокласники привітали гостей гарною українською піснею та запальним танком. Захоплюючу інсценізацію українських народних пісень підготували учні 4 класу. Маленькі козаки з 1 класу подарували пісню, а козачки гарний таночок з рушниками. Третьокласники  і ведучі свята – учні 4 класу - виконали феєричні флешмоби Завершили концерт фінальною піснею,яку виконали всі початківці.

Після виступу всі гості мали змогу купити на ярмарку все, чого душа бажає: вареники, пампушки, пироги, галушки та багато інших кулінарних шедеврів.Найбільше продавалися, звичайно, солодощі – торти, пироги, тістечка, печиво найрізноманітніших видів та форм, рогалики з медяниками, желе, сирники, пиріжки. Хоча були в асортименті й звичайні «несолодкі» страви – вареники, пироги з різноманітними начинками, деруни, картопля-фрі, канапки у найнеймовірніших варіаціях та оздобленні і навіть піца. До речі, саме піца   та вареники виявилися найбільшими «фаворитами» серед юних покупців.Батьки та гості свята  дякували організаторам  ярмарку за гостинність та щедрість, а учасники отримали незабутні враження і задоволення від своїх виступів.

Зібрані на ярмарку кошти підуть на благоустрій школи.

Це було хорошою сімейною справою , яка об'єднала батьків і учнів.

Веселе свято надовго запам’ятається всім учасникам заходу, воно ознайомило дітей з традицією ярмаркування українського народу, а також згуртувало всю шкільну родину — учнів, учителів, батьків.