Конкурс стройової пісні

11 жовт. 2018
У рамках місячника військово-патріотичного виховання, який проходив у Миролюбівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів з 14 вересня по 14 жовтня 2018 року, учні 5-11 класів взяли участь у конкурсі стройової пісні.

Журі оцінювало зовнішній вигляд учнів, співочий талант команди, згуртованість та майстерність стройового ходу.  Серед пісень звучали усім відомі: «Сяяли  на  сонці  шаблі  запорожців», «Там, на горі», «Гей,  там  на  горі  січ  іде», «Понад  ставом  стежечка»,  «Ми-  козаки,  ми-  України  діти», «Розпрягайте  хлопці  коней»,  «Навкруги  лунає  спів,  ми  нащадки  козаків».

Курені  учнів  5-го  та  7-го   класів «Козачата» та  «Січові  стрільці» були  відзначені   за емблему національно-патріотичного змісту.

Учні  9-го  класу(курінь  «Самара»),  8 класу(курінь  «Козацька  шабля»)  перемогли  у  номінаціях:  «Презентація  команди»  та  «Виконання  стройової  пісні».

Гарне    крокування  показали  курені  «Веселі  козаки»(6  клас)  та  «Сокіл»(10  клас).

Найвищою оцінкою нагороджений  курінь учнів  11 класу «Козачки»  за кращу презентацію  команди,  виконання пісні  та  зовнішній вигляд.