Козацькому роду – нема переводу!

12 жовт. 2018
Відбулося традиційне свято «Посвята в козачата» учнів 1-го класу

На славних прикладах національної самоповаги, любові до рідного краю, патріотизму сучасників Богдана Хмельницького, Івана Богуна виховується підростаюче  покоління  Миролюбівської школи.

У середу, 10 жовтня  в школі пройшло традиційне свято «Посвята в козачата» учнів 1-го класу. Урочисте дійство в школі завжди проходить напередодні Покрови Пресвятої Богоматері. Вже протягом багатьох років посвята в козачата першокласників проходить як козацька рада. Вихованці 1 класу запросили на нього своїх рідних, учнів та вчителів школи. Хлопчики заспівали  пісню «Ми - маленькі козачата», дівчатка затанцювали запальний таночок «Рушник - вишиваний», розповідали вірші про козаків. Привітати козачат прийшов гість – курінний українського козацтва Материнський Анатолій Леонідович. Посвята у козачата – це важлива подія для наших наймолодших школярів і є свідченням поширення патріотичного руху серед дітей шкільного віку.

Продовжилися урочистості «Козацькими забавами»,  першокласники показали свої знання про життя козаків, їх побут, традиції, правила, улюблені заняття. Свято вдалося на славу: команди учнів – курені – показали гарні результати час проведення конкурсів. Як показали змагання, всі наші діти знають, пам’ятають і свято бережуть як славну історію Війська Запорізького, так і відроджують і плекають і у своїй душі і своєму тілі кріпкий, нескорений і непоборний козачий дух – дух, що веде нашу Україну до світлого майбутнього!