Ярмаркують українці, Бо є що показати. І жартують, і співають- Є що вихваляти.

13 жовт. 2018
Відбувся традиційний український ярмарок для учнів середньої та старшої школи.

Щорічні шкільні ярмарки у Миролюбівці - це велелюдне зібрання патріотично налаштованих учителів, учнів, їхніх батьків, односельчан, гостей.

Цьому народному святу передує приємна своїми клопотами підготовка  класних керівників зі своїми вихованцями, художніх виступів у різноманітних жанрах.

Тож ярмарок було проведено на славу.

Ведучими були 9 клас разом з класним керівником Денисенко О.В., яким добре вдалося розігріти своїм енергійним вогником усіх присутніх. Жвавість, артистизм виявили запальні виступи хлопців: Голуба І., Губаря М., Кулика О., Лемешка В., Порошина П., Пронька О., Скрипки А. Не поступалися своєю щирістю, завзятістю і добрі господині свята - дівчатка: Бельтікова Р., Гординська С., Денисюк В., Іваненко В., Красько А., Савенко М., Скрипка А. Всі разом створили веселий настрій,  зацікавили  присутніх дотепними народними промовками, приказками, народними постановками.

Перлинами  народної мудрості супроводжувались пісенні та хореографічні виступи школярів, проникнуті національною тематикою і патріотизмом..

Гості приємно дивувалися неповторній різноманітності танців і пісень про Україну, про наш трудолюбивий і непохитний у своїй  правоті народ.

Ось такою була  фестивальна програма:

5 клас - пісня «Тільки в нас на Україні»,  танок «Люблю Гриця» (класний керівник Саленко Н.О.);

6 клас - танець «Ми Українці», пісня «Сорочка вишивана» (класний керівник Кузніченко Н.С.);

7 клас - пісня «Вишиванка», .  танець «Хай буде мир на Україні» (класний керівник Бойко О.Ю.);

8 клас -  інсценізація танець «Сама файна», танець «Я ,ти, він, вона - Україна в нас одна» (класний керівник Верас Т.В.);

9 клас – пісні «Молода країна», «Давай купуй» (класний керівник Денисенко О.В.);

10-11 класи -  пісня «Добрий ранок, Україно», танок «Ми - молодь України» (класні керівники Маслак Т.Г. та Легка О.Є.);

11 клас –танок «Подоляночка» (класний керівник Легка О.Є.).

В єдності творчих і трудових зусиль - наша непереможність.

Національне українське вбрання всіх учнів, естетичне облаштування залу, вишуканість, сервірування столів, заповнених корисними і привабливими виробами, викликали захоплення..

Чепурні, трудолюбиві мами-майстрині завжди були в пошані, і виготовлені за народними рецептами, ексклюзивні , конкурентоспроможні іншим європейським кондитерським брендам  продуктові товари охоче розкуповували гості.

Піднесений настрій, радість, задоволення отримали всі учасники ярмарки.

Виручені кошти зазвичай уже більше десяти років використовувалися за здоровим глуздом на загальношкільні потреби учнів. Всі мають надію, що і цього річ так буде.

В. Слабинська, Є. Нечепоренко

слухачі курсу «Журналістика»