День гідності та Свободи

21 лист. 2018
У школі проведено інформаційно-просвітницькі заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

На виконання Указу Президента України від 13.11.2014 №872/2014 «Про  День гідності та Свободи» у школі проведено інформаційно-просвітницькі заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи:

• виховну годину «Україна – країна гідності та свободи»;
  • виставка книг та малюнків у бібліотеці  «Янголи – охоронці!»;
  • учнівська конференція «Як це було»

Під час  виховних заходів учні вислухали розповіді  про Революції та її героїв, переглянули відеоматеріали про жертовність та героїзм українського народу, відданість волонтерів та підтримку усього населення.

Символом заходів стали власноруч виготовлені жовто-блакитні голуби.   Учні  вшанували пам’ять Небесної Сотні хвилиною мовчання та запалили свічки пам’яті.