Відзначення Дня Збройних Сил України

6 груд. 2018
З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України в школі проведено інформаційно-просвітницькі заходи: участь у обласній акції «Для тебе, мій захисник», акція «Низький уклін і тричі слава! Вам, українські зихисники!», єдина виховна година «День Збройних Сил України - це мужності й геройства свято!», військово-спортивне свято «Тато, я-спортивна сім’я» (1-4 класи) та військово-спортивні змагання «Я-майбутній захисник»(5-11 класи).

З  нагоди  відзначення  Дня Збройних Сил України  в  школі проведено інформаційно-просвітницькі заходи:

-участь у обласній акції «Для тебе, мій захисник»,  виготовлено    та відправлено в «Молодіжний центр міжнародного партнерства позашкільної та неформальної освіти «Освіторіум»   Дніпропетровської обласної ради»  16  оберегів,  20  вітальних  листівок,  3  патріотичні  витинанки,  11  «Різдвяних  мішечків  з  цукерками»,  23  пачки  чаю ;

• акція «Низький уклін і тричі слава! Вам, українські зихисники!» учні школи виготовили вітальні листівки та привітали військовослужбовців селища Миролюбівки;
  •  єдина виховна година «День Збройних Сил   України - це мужності й геройства свято!»;
  • військово-спортивне свято «Тато,  я-спортивна  сім’я»  (1-4  класи)  та  військово-спортивні   змагання    «Я-майбутній  захисник»(5-11  класи).

За  результатами   змагань  у  5-11  класах  переможцями  стали  команди  учнів  6,  7  та  збірна  команда  10-11  класів.  Найкращі  результати  у  випробуваннях  показали  учні  7  класу(класний  керівник  Бойко  О.Ю.).