Виставка «Знай і люби свій рідний край»

15 лют. 2019
Учні, батьки, гості школи мали можливість переглянути виставку декоративно-ужиткового мистецтва, яка присвячувалася українському побуту

15 лютого у Миролюбівській загальноосвітній школі учні, батьки, гості мали можливість переглянути виставку декоративно-ужиткового мистецтва, яка присвячувалася українському побуту.Більше тридцяти родин залучилися до створення цієї виставки. На виставці були представлені вироби із паперу, глини, лози, в’язані речі, вироби з дерева та художня  вишивка нитками і бісером.

До створення експозицій залучилися не лише здобувачі освіти, а й їхні родини. Радо представили свої роботи Шпанчук Галина Іванівна, Корінець Валентина Володимирівна та Віктор Степанович – це були вишиті рушники, картини, вироби з дерева та тканини. Також, дуже сподобалися вихованцям в’язані гачком та спицями ляльки родини Ворони Світлани, які вони із цікавістю розглядали.

Кожен експонат був по-своєму унікальним та оригінальним.

Своїми роботами учні школи та родини продемонстрували знання українського побуту та шанобливе ставлення до національних традицій.