«Голуб миру у моїм серці»

21 вер. 2019
Учні 7 класу під керівництвом Кузніченко Наталії Сергіївни провели загальношкільну лінійку «Діти миру – за мир!».

Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі.  Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа.  Учні 7 класу під керівництвом Кузніченко Наталії Сергіївни провели загальношкільну лінійку  «Діти миру – за мир!».  Учні школи ознайомилися з історією виникнення цього дня, вшанували загиблих герої  України хвилиною мовчання.  Також було       проведено «Пісенний вернісаж миру».  Учні 5-11-х  класів приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру» під гаслом «Голуб миру у моїм серці»,  прикріпивши паперові голуби на одяг, аби показати наскільки важливим є МИР, СВОБОДА, ДОБРО і ПОВАГА.