Змагання з військово-прикладних видів спорту

8 жовт. 2019
На запрошення взяти участь у цьому заході відгукнулися КЗ «Перещепинський ООЗ №1», Керносівська ЗОШ, Левенцівська ЗОШ, Панасівський НВК, НВК «Родина», Голубівська ЗОШ, Шандрівський НВК.

Програма  змагань  включала  випробування:    подолання  смуги  перешкод,    біг на  100  та  1000  метрів,    підтягування  на  високій  перекладині,    метання  гранати,  стрільбу  з  пневматичної  гвинтівки.  Крім  змагань  з  військово-прикладних  видів  спорту  учні  8-11  класів  випробували  свої  вміння  у  споряджені  набоями магазину  автомата  Калашникова.

Як  завжди змагання  проходили  у  напруженій  спортивній  боротьбі.

Учні продемонстрували набуті під час уроків навички, спритність, витривалість, фізичну підготовку,  вміння  працювати  в  колективі.

У  подоланні  смуги  перешкод  відзначилися:  Смішний  Сергій (Керносівська  ЗОШ)-  1.32  хв.,  Круглій  Дмитро(Миролюбівська  ЗОШ)-  1.38  хв.  та  Зеленський  Владислав(Шандрівський  НВК)-  1.39  хв.

Найбільшу  кількість  підтягувань  на  перекладині  виконали:  Зеленський  Владислав  (Шандрівський  НВК)-  20 раз.,  Шелков  Владислав(Голубівська  ЗОШ)-  17  раз.,  Білоус  Максим(КЗ  «Перещепинський  ООЗ  №1),  Бенецький  Артем(Голубівська  ЗОШ)-  16  раз., Нурієв  Мансур(Голубівська  ЗОШ)-  16  раз..

Кращими  з  бігу  на  100  м  були  Анастасян  Яків(КЗ  «Перещепинський  ООЗ  №1»)-  12.13 хв.,  Бажан  Данило(Миролюбівська  ЗОШ)- 12.56 хв.  та  Десятирик  Микита(Шандрівський  НВК)-  12.62 хв..

Найдальше  метнули  гранату  Зеленський  Владислав(Шандрівський  НВК)-52 м.,  Степанець  Артем(КЗ  «Перещепинський  ООЗ №1» )- 52 м.,  Круглій  Дмитро(Миролюбівська  ЗОШ)-49 м.  та  Десятирик  Микита(Шандрівський  НВК)-48м..

У  стрільбі  з  пневматичної  гвинтівки  не  було  рівних  Круглію  Дмитру  із  Миролюбівської  ЗОШ  І-ІІІ  ступенів,  який  із  5-ти   пострілів  вибив  32  очка..  Таршин  Юрій  із  Миролюбівської  ЗОШ  та  Білоус  Максим  із  КЗ  «Перещепинський  ООЗ  №1»-по  30  очок..  Третє  місце  зайняв  Кравець  Микола  із  Перещепинського  НВК  «Родина»,  який  вибив  28  очок..

Кращим  бігуном  на  дистанції  1000  метрів  став  учень  Миролюбівської  ЗОШ  Губарь  Михайло (3хв.  23сек.).  Таршин  Юрій(Миролюбівська  ЗОШ)  зайняв  ІІ  місце(3  хв.  28  сек..  З результатом  3  хв.  31  сек.  ІІІ  місце  зайняв  Зеленський  Владислав(Шандрівський  НВК).

Найбільшу  кількість  очок  за  багатоборство  набрали  Білоус  Максим із  КЗ  «Перещепинський  ООЗ  №1»,  який  зайняв  І  місце.  Зеленський Владислав(Шандрівський  НВК) за  кількістю  набраних  очок    зайняв    ІІ  місце,  Круглій  Дмитро(Миролюбівська  ЗОШ)-ІІІ  місце.

За  підсумками   змагань  І  місце  вибороли  юнаки  Миролюбівської  ЗОШ.  ІІ  місце  зайняла  команда  юнаків  Шандрівського  НВК.  Команда  КЗ  «Перещепинський  ООЗ  №1»  посіла  ІІІ  місце.

У  споряджені  набоями  магазину  АК    найкращі  результати  показали   Лисиця  Ілля(Панасівський  НВК),  Карпенко  Геннадій  та  Гриняк  Володимир  із  Керносівської  ЗОШ.

Від  директора  школи  Лаудіна  Миколи  Борисовича     команди  та  юнаки-  переможці  у  особистій  першості  отримали  почесні  грамоти  та  медалі.

З   Днем  захисника  України  всіх  присутніх  привітав  депутат  Перещепинської ОТГ     Мельник  Леонід  Йосипович.

Чітка  організація  змагань  з  боку    адміністрації Миролюбівської   школи,  досвідчені    вчителі  та  тренери  Перещепинської  ОТГ,    запрошені  для  суддівства,  забезпечили  проведення  цього  заходу  на  високому  рівні.