Урочисті заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

21 лист. 2019
У школі до Дня Гідності та Свободи була проведена низка заходів

- виставка художньої літератури «Вшанування подвигу учасників «Революції гідності»;
          -    тематична лінійка «Україна – територія Гідності та Свободи»;

• конкурс  «Читання патріотичних віршів;
  • загальношкільний флешмоб «Україна єдина».

З учнями  5-8 класів проведено виховні години, години спілкування на теми: “Єдина, незалежна держава”,  “Пам’ятай  їх вчинок і обличчя”, “Краса мирного життя”,  “Європа і Україна – єдиний союз”.

Для учнів 9-11 класів проведено уроки – диспути, засідання ”круглого столу” наступної тематики: “Герої – хто вони?”, ”Що означає бути гідним?”, ”Культура людської гідності” . Проведено  кінолекторії з переглядом документальних фільмів: ”Шлях до свободи”,  ”Революція Гідності – Майдан”,  “Небесна сотня” ,  ”Зима, що нас змінила”.  Організовано    виставку   дитячих малюнкі серед учнів 1-4 класів:  ”Діти за мир, за єдину Україну”, “Сонця і миру  моїй Батьківщині”.