Військово-патріотичні змагання до Дня Збройних сил України

4 груд. 2019
На базі Миролюбівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися військово-патріотичні змагання серед шкіл Перещепинської ОТГ.

3  грудня  до  школи  завітали  команди  Перещепинського   ОЗ  №1,  НВК  «Родина», Панасівського  НВК,  Левенцівської  ЗОШ,  Керносівської  ЗОШ,  Шандрівського  НВК.
Розпочалося  свято  концертом,  де  гості,   воїни  АТО  та  ООС  насолоджувалися  співом  та  танками  учнів  школи.  Хвилиною  мовчання  присутні  вшанували  пам’ять  воїнів  АТО  Дерило  А.  та  Шубу  Ю.,  які  віддали  своє  життя  захищаючи  суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність  України.
Зі  словами  вдячності  до  військовослужбовців  та  до  майбутніх  захисників  нашої  держави    від  імені  всього  педагогічного  колективу  звернувся  директор  школи  Лаудін  М.Б.,  привітавши  їх  з  Днем  Збройних  сил  України,  наголосивши,  що  сьогодні  зібралася  патріотична  громада  воїнів  АТО,  ООС,  воїнів,  які  служили  у  ЗСУ,  представників  військкомату та  учнів-патріотів,  їх  шанувальників.
  Продовженням    заходу  стали   змагання  з  військово-прикладних  видів  спорту,   програма  яких   включала:  підтягування  на  високій перекладині,  стрільбу  з  пневматичної  гвинтівки,  спорядження  магазину  АК  патронами,  неповне  розбирання  та  складання  автомату  АК-74,  перетягування  канату,  естафету  з  військовим  спорядженням.
Цього  дня  до  школи  завітали  з  військового  комісаріату  майор  Куріпко  Сергій  Іванович  та  лейтенант  Литвиненко  Ігор  Миколайович..  Військове  спорядження  та  зброю,   які  вони  надали  для  проведення  змагань, стали  справжньою  знахідкою  для  юнаків,  адже  не  секрет,  що  більшість  з  дітей   ніколи  не  тримали  у  руках  справжній  автомат  АК-74.
Дякуючи  працівникам   Новомосковсько-магдалинівського  об’єднаного  комісаріату,  яких  відрядив  до  селища    Миролюбівки    військовий  комісар  підполковник  Бакун  Анатолій  Іванович,  юнаки  потренувалися  у  виконанні  неповного  розбирання  та  складання  автомату,  виконали  естафети  у  бронежилетах.
Як  завжди,  чітка  організація    змагань  з  боку  адміністрації  школи,  досвідчені  судді-вчителі  фізичної  культури  та  «Захисту  Вітчизни»  Мельник  Л.Й.,  Гранатир  Ю.С.,  Чорний  К.І.,  Цань  О.В.  забезпечили їх  проведення    на  високому  рівні.  Учасники  команд  були  розділені  на  чотири  групи,  одночасно  працювали  на  чотирьох  станціях.
Напружена  спортивна  боротьба  розгорнулася  між  учасниками  змагань  під  час  перетягування  канату  та  виконанні  естафети  у  бойовому  споряджені,  так  як  від  результатів  злагодженої  роботи всіх  учасників  залежав  результат  команди.
За  результатами  випробувань  найбільшу  кількість  підтягувань  на  перекладині  виконали:  Зеленський  Владислав  (Шандрівський  НВК)-  20 раз.,   Десятирик  Микита  (Шандрівський  НВК)-  20 раз.,  Прокопенко  Іван (Шандрівський  НВК)-  17  раз.,   Круглій  Дмитро  (Миролюбівська  ЗОШ)-  16  раз.,  Болог  Карло  (НВК  «Родина»)-  16  раз.,  Білоус  Максим  ( КЗ  «Перещепинський  ООЗ №1»)-16  раз..
У  спорядженні  магазину  АК  патронами  всі  призові  місця  зайняли  учні  Панасівського  НВК: Лисиця  Ілля(  40.79  сек.),  Чорний  Євгеній(40.99  сек.)  та   Звонар  Євгеній (44.29  сек).
У  стрільбі  з  пневматичної  гвинтівки  не  було  рівних  Кравцю  Миколі   із  НВК  «Родина»,  який  із  5-ти   пострілів  вибив  34  очка.  Кравець  Данило  із  НВК  «Родина»-33  очка.  Голуб  Іван    із  Миролюбівської  ЗОШ  вибив  27  очок  і  зайняв  ІІІ    місце.
У  неповному  розбиранні  та  складанні  автомату  АК-74  кращими  були  Береснєв  Дмитро  (Левенцівська  ЗОШ),  Кулик  Олексій  (миролюбівська  ЗОШ)  та  Білоус  Максим  із  КЗ  «Перещепинський  ООЗ  №1».
Переможцями   у  перетягуванні  канату  стали:  КЗ  «Перещепинський  ООЗ  №1»-  І  місце,  Панасівський  НВК-ІІ  місце,  Шандрівський  НВК-ІІІ  місце.
Найбільшу  кількість  очок  за  виконання  естафети  набрали  Панасівський  НВК  (І  місце)-1720  очок,  Шандрівський  НВК(ІІ  місце)-1630  очок  та  Миролюбівська  ЗОШ(ІІІ  місце)-1315  очок.
У  командному  заліку   І  місце   вибороли  юнаки  Миролюбівської  ЗОШ.  ІІ  місце  зайняла  команда  юнаків  Панасівського  НВК.  Команда  НВК  «Родина»  посіла  ІІІ  місце.
Підводячи  підсумок  змагань,   вручаючи  всім  призерам  і  переможцям  відзнаки,   ще  раз  всіх  присутніх  зі  святом  Дня  Збройних  Сил  України  привітав  майор  Куріпко  С.І..  Він  побажав  теперішнім  та  майбутнім  воїнам  міцного  здоров’я,  звершення  всіх  мрій.