10 трав. 2019

День матері

Учні Миролюбівської ЗОШ разом з вихователем ГПД, Оглобліною Юлією Володимирівною, відзначили це важливе свято!
9 трав. 2019

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Учні взяли участь в урочистій ході, покладанні квітів до Меморіалу Слави та святковому концерті, який відбувся і сільському будинку культури.
8 трав. 2019

День пам'яті та примирення

Пройшла акція «Запали свічку пам`яті»

Єдиний День Цивільного захисту

Було проведено збір керівного складу ЦЗ, відпрацювання порядку і послідовності проведення заходів з організаторами, членами загальношкільних комісій та підкомісій, організацію контролю за якістю занять і тренувань з програми цивільного захисту у початковій ( 2 – 4 кл.), основній ( 5 – 9 кл.) і старшій ( 10 – 11 кл.) школі під час проведення Дня ЦЗ, відпрацювання дій учнів, постійного складу школи у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру.
26 квіт. 2019

„Безпечне та здорове майбутнє праці”

З 22 по 26 квітня у школі проходив Тиждень охорони праці. 26 квітня було проведено Єдиний День охорони праці під девізом „Безпечне та здорове майбутнє праці”.

“Чорнобиль не має часу…”

Завершився тиждень вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС
19 квіт. 2019

Прибирання до Великодня

учні та працівники Миролюбівської загальноосвітньої школи взяли участь у прибиранні території школи , Меморіалу Слави та прилеглого до нього парку (близько 0,5 га).
16 квіт. 2019

Обласні зональні змагання з допризовної підготовки юнаків

У змаганнях взяли участь команда Раївської ОТГ Синельниківського району, команда Новомосковського району та команда Миролюбівської ЗОШ Перещепинської ОТГ.
12 квіт. 2019

День здоров'я

До Дня здоров'я відбувся парад спортивних танців від класних колективів та спортивні змагання.
9 квіт. 2019

Районні змагання з допризовної підготовки

9 квітня перевірити свою фізичну підготовку та готовність до захисту Вітчизни до Миролюбівки прибули команди Перещепинського ООЗ №1, Вільненського НВК, Панасівського НВК, загальноосвітніх шкіл сіл: Василівки, Голубівки, Керносівки, Попасного, с.м.т. Черкаське.