15 лист. 2019

Єдиний національний урок «Безпечна країна»

Класоводами та класними керівниками було проведено єдиний національний урок «Безпечна країна» для учнів школи
1 лист. 2019

Фестиваль-конкурс «Дзвінкоголосе Приорілля»

Наша школа представила своїх учасників, яких підготувала художній керівник вокального гуртка, Тесленко Ольга Станіславівна: Бажана Данила, Глухенко Марину, Глухенко Злату та Маслак Аніту.
31 жовт. 2019

«Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

З 01 жовтня по 31 жовтня 2019 року проводився Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.
28 жовт. 2019

Тренінг “ Торгівля людьми – ганебне явище сучасності”

Під час осінній канікул на методичному засіданні класних керівників було проведено тренінг “ Торгівля людьми – ганебне явище сучасності ” до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.
11 жовт. 2019

Щедрість Миролюбівської землі

Відбулося свято присвячене Дню захисника України, Дню українського козацтва, та Покрови Богородиці , яке цього року поєдналося з Ярмарком українських традицій
9 жовт. 2019

Обласна акція «Для тебе, мій захисник»

На початку вересня комунальне підприємство «Молодіжний центр Міжнародного партнерства позашкільної та неформальної освіти «Освіторіум» Дніпропетровської обласної ради оголосило акцію «Для тебе, мій захисник», приурочену до Дня захисника України. Учні Миролюбівської школи активно взялися за роботу. Виготовили: обереги, листівки, аплікації, намалювали малюнки (120 одиниць). Також було зібрано продукти харчування чай, печиво, консерви та шкарпетки (108 шт.) .9 жовтня все зібране було відправлене поштою до м. Дніпра.
8 жовт. 2019

Змагання з військово-прикладних видів спорту

На запрошення взяти участь у цьому заході відгукнулися КЗ «Перещепинський ООЗ №1», Керносівська ЗОШ, Левенцівська ЗОШ, Панасівський НВК, НВК «Родина», Голубівська ЗОШ, Шандрівський НВК.
4 жовт. 2019

День вчителя

4 жовтня в стінах нашої рідної школи відбулося чудове свято, присвячене найкращим педагогам – вчителям Миролюбівської школи.
3 жовт. 2019

День людей похилого віку

Щорічно у нашій школі проводиться акція «Милосердя», яка полягає у шефській допомозі людям похилого віку.
27 вер. 2019

Осінній ярмарок “ З Україною в серці!”

Відбулося традиційне шкільне свято “Осінній ярмарок”