1 вер. 2020

Свято Першого дзвоника

Школа радо та гостинно відкрила двері любим вихованцям
29 трав. 2020

Останній дзвоник

Шкльна родина попрощалася до нового навчального року
28 квіт. 2020

Тиждень охорони праці

Проведено заходи до Всесвітнього дня та Тижня охорони праці серед учнів школи
10 квіт. 2020

Вибір підручників для 7 класу

На педагогічній раді розглянуто та обговорено підручники для 7 класу
7 квіт. 2020

Онлайн-засідання методичного об`єднання вчителів предметів природничого циклу

Відбулося онлайн-засідання методичного об`єднання вчителів предметів природничого циклу у програмі Zoom
4 бер. 2020

Замовлення підручників для 3 класу

На педагогічній раді розглянуто та обговорено підручники для 3 класу
2 бер. 2020

Змагання серед шкіл відділу освіти Перещепинської ОТГ з настільного тенісу та шахів

На базі Комунального закладу освіти «Миролюбівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Перещепинської міської ради Дніпропетровської області» відбулися змагання серед шкіл відділу освіти Перещепинської ОТГ з настільного тенісу та шахів.
27 лют. 2020

Вітаємо!

Учениця 2 класу Мітнікова Марина (керівники Дерило А.С. та Сосненко Н.С.) отримала перемогу в територіальному дистанційному інклюзивному фестивалі дитячої творчорсті "Зернятко надії"
25 лют. 2020

Вітаємо!

Учні школи стали переможцями І (територіального) етапу конкурсу дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей”
21 лют. 2020

Міжнародний день рідної мови

До Міжнародного дня рідної мови вчителі ШМО гуманітарного напрямку разом зі своїми вихованцями провели загальношкільний захід.