25 вер. 2019

Увага! Діти на дорозі!

З 26 серпня по 27 вересня 2019 року проведено місячник «Увага! Діти на дорозі».
24 вер. 2019

Стоп булінг!

Продовжується комплекс антибулінгових заходів
21 вер. 2019

Всеукраїнська акція "День юного натураліста"

Ця акція має на меті активізувати формування у учнівської молоді екологічної культури, залучення її до практичної природоохоронної роботи та інших біологічних напрямів, підвищення ефективності навчально-дослідної роботи на навчально-дослідних земельних ділянках і задоволення потреб у професійному самовизначенні та творчій самореалізації.
21 вер. 2019

«Голуб миру у моїм серці»

Учні 7 класу під керівництвом Кузніченко Наталії Сергіївни провели загальношкільну лінійку «Діти миру – за мир!».
6 вер. 2019

«Здоров'я кожної людини – це його багатство»

Відбувся День фізичної культури і спорту у якому взяли участь 144 учні та 15 вчителів.
5 вер. 2019

Урок "Я маю право!"

В рамках реалізації проекту “Я маю право!” проведено правовий урок із учнями 1-11 класів
2 вер. 2019

1 вересня - День знань

Свято першого дзвоника об’єднало педагогів, батьків, учнів, гостей у дружню шкільну родину. День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяйної дороги – дороги до знань, до нових звершень.
12 черв. 2019

«Закриття спартакіади»

Учасникам табору запропонували здійснити маршрут за такими станціями: -«Розминка» -« Вікторина по спорту» -« Спортивна(виконання зарядки)» -«Флеш-моб – «Здоровий -Я» -«Оцінювання фізичної підготовленості»
10 черв. 2019

Школа має талант

Під час фестивалю всіх присутніх вразили своєю різноманітністю виступи вихованців, які самостійно протягом тижня добирали номери та готували презентації своїх талантів.
7 черв. 2019

День туризму

Діти за допомогою вихователів розбили наметове містечко. Після розбиття наметового містечка учні відправилися в уявну подорож до лісу, де кожен виконував роль лісничого, який слідкує за порядком в лісі та рятує тварин від пожежі.