5 черв. 2019

День сміху та гумору в таборі

З дітьми була проведена вікторина на тему «Смійтеся на здоров'я!», де діти пригадали уривки байок та смішинок, сюжети з мультфільмів.
31 трав. 2019

День захисту дітей

Вихованці табору стали учасниками квест-програми "Ігро-літо" та відвідали Миролюбівський будинок культури, де мали змогу пострибати на батутах та скуштувати солодощі від благодійної організації "Міцна скеля"
30 трав. 2019

День Казки в таборі

Вихованці табору провели цікавий та насичений враженнями день: відвідали сільську бібліотеку, побували на "Буквариковому святі", взяли участь у конкурсах малюнків на асфальті та "Казковій пантомімі".
29 трав. 2019

День екологічного виховання «На варті природи»

29 травня в таборі «Сонечко» відбувся день екології. Для його проведення було заплановано ряд заходів, які мали на меті виховати у дітей відповідне ставлення до природи та навколишнього середовища.
28 трав. 2019

День спорту у таборі "Сонечко"

28 травня 2019 року у Миролюбівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов День Спорту – відкриття Малої Шкільної Спартакіади - у ДТВ «Сонечко».
27 трав. 2019

Відкриття табору "Сонечко"

27 червня табір відпочинку “Сонечко”, створений на базі Миролюбівської ЗОШ, гостинно відкрив двері і запросив дітвору на літній відпочинок. Цьогоріч в таборі працює 5 загонів: “Капітошка” (1-2 клас), “Дружба”(3 клас), “Веселка” (4клас), “Шалений вулик” (5-6 клас), “Зірки” (7-8 клас), а учні 10 класу вожатими по загонах.
24 трав. 2019

Свято Останнього дзвоника

Останный дзвоник скликав на святкову лінійку учнів,випускників школи та їхніх батьків.
18 трав. 2019

Обласний турнір з міні-футболу пам’яті Дерила А.Б.

травня 2019 року на урочисте відкриття обласного футбольного турніру присвяченого вшануванню пам’яті загиблого воїна АТО Дерила Андрія Борисовича до селища Миролюбівки завітали команди хлопців «Сінто» (ДЮСШ с.Губиниха), «Титан» (м. Покровське) та дівчат «Колос»(Синельниківського району) та ДЮСШ (м. Синельникове)
17 трав. 2019

Тиждень профілактики ДТП

Протягом тижня у закладі освіти в усіх класах були проведені бесіди, вікторини та виховні години з правил дорожнього руху та правил користування громадським транспортом. З учнями проведені практичні заняття по наданню домедичної допомоги під час ДТП.
16 трав. 2019

Українська вишиванка єднає народ

Учні, вчителі та працівники школи долучилися до відзначення Дня вишиванки. Було проведено святкову лінійку учнями 5 класу та загальношкільний флешмоб.