20 лют. 2020

Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

Протягом лютого місяця були проведені інформаційно-виховні та просвітницькі заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам`яті Героїв Небесно Сотні.
29 січ. 2020

Семінар-практикум з англійської мови

“Оновлення змісту освіти з англійської мови на основі використання нових педагогічних технологій” під такою назвою відбувся семінар- практикум для вчителів іноземної мови
22 січ. 2020

Відзначення Дня Соборності України

Вранці на подвір`ї зібралася вся шкільна родина на урочисту лінійку «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг».
18 груд. 2019

Йде святий Миколай, ти добром його стрічай!

Напередодні дня святого Миколая, учні 2 класу запросили гостей на казкову виставу. За допомогою казки діти висловили слова вдячності святому Миколаю за добро і щедрість до всіх людей на планеті.
4 груд. 2019

Військово-патріотичні змагання до Дня Збройних сил України

На базі Миролюбівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися військово-патріотичні змагання серед шкіл Перещепинської ОТГ.
3 груд. 2019

STEAM-місячник на тему: «Кольорові ідеї та рішення, що змінили світ».

Протягом STEAM-місячника було організовано та проведено освітні заходи, спрямовані на популяризацію STEM-навчання.
2 груд. 2019

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Була проведена інформаційна лінійка в рамках відзначення Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, головною метою яких було привернути увагу учнівського та педагогічного колективу до вирішення проблеми епідемії, дискримінації ВІЛ-інфікованих, толерантного ставлення до них.
25 лист. 2019

День відкритих дверей для батьків першокласників Нової української школи

P метою спільної побудови освітньої траєкторії розвитку кожної дитини батьки були запрошені на ранкову зустріч, уроки навчання грамоти та математики. Вчитель 1 класу показала батькам, як формуються основні компетентності здобувачів освіти.
22 лист. 2019

День пам`яті жертв голодоморів

Проведено лінійку скорботи «Пекучий біль мого народу».
21 лист. 2019

Урочисті заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи