17 вер. 2021

Виховуємо на ідеалах олімпізму

З 10 по 17 вересня пройшов Олімпійський тиждень під гаслом «Будьмо радісні й здорові, спритні, дужі та бадьорі».
3 вер. 2021

Свято здоров'я

До 30-річчя Незалежності України на базі закладу проведено "Свято здоров'я", до якого долучились учні та вчителі Голубівського ліцею, Голубівської гімназії.
1 вер. 2021

День знань

Свято знань завітало до Миролюбівської гімназії
12 бер. 2021

Обрано підручники для 8 класу

На педраді обговорили та обрали підручники з історії та інформатики для 8 класу
9 бер. 2021

Обрано підручники для 4 класу

На педагогічній раді обрано підручник з математики для 4 класу
26 лют. 2021

Акція "Годівничка"

Останні досягнення у природоохоронній галузі -и проведення протягом листопада-лютого традиційної акції «Годівничка», аби допомогти птахам вижити у скрутні зимові місяці.
19 лют. 2021

Рідна мова – найдорожчий скарб

Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють зі співом солов'я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка.Традиційно в нашій школі провели ряд заходів до Міжнародного дня рідної мови.
10 лют. 2021

Всеукраїнський урок "Онлайн-синергія для найкращого інтернету"

Учні 9 класу взяли участь в Всеукраїнському уроці "Онлайн-синергія для найкращого інтернету"
5 лют. 2021

Обрано підручники для 4 класу

На педагогічній раді школи обговорено та затверджено підручники для 4 класу
24 груд. 2020

Новорічне свято

У зв’язку із запровадженням протиепідемічних обмежень, пов’язаних з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, Новорічні ранки у 1-4 класах та вечори у 5-9 класах цього року не проводилися. Святкування Нового року у стінах школи відбувалося у класах.