16 груд. 2020

Зустріч з інспектором ювенальної превенції

Відбулася зустріч з інспектором ювенальної превенції Перещепинського відділу поліції Сіленко Альоною Ігорівнею. Під час зустрічі було проведено лекцію «Безпечний світ дитини» та профілактично-роз`яснювальну бесіду превентивного виховання з учнями 7-9 класів щодо вчинення правопорушень у підлітковому віці «Права невіддільні від обов`язків».
10 груд. 2020

"ДЗВІНКОГОЛОСЕ ПРИОРІЛЛЯ"

Вітаємо ученицю 7 класу Круглій Вікторію, яка здобула перемогу у вокальному конкурсі "ДЗВІНКОГОЛОСЕ ПРИОРІЛЛЯ" і отримала найвищу нагороду - ГРАН-ПРІ !!! Пишаємося нашою зірочкою! Так тримати, Вікторія !
9 груд. 2020

«Військові обереги від Святого Миколая».

Учні школи взяли участь у Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая». Для учасників АТО та ООС виготовили ляльки-мотанки, янголят, вироби зі стрічок, листівки.
7 груд. 2020

Збройні сили України - слава, гордість, міць країни

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України у школі серед учнівської молоді проведені заходи, спрямовані на виховання глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів.
7 лист. 2020

16 днів проти насильства

7 листопада, в рамках акції "16 днів проти насильства", падагогом-організатором Верас Т.В. та соціальним педагогом Легкою О. Є. було проведено з учнями 5-8 класів тренінг "Ми за світ без насильства"
14 жовт. 2020

Акція "Милосердя" в рамках проєкту "Даруй добро"

Щорічно у нашій школі проводиться акція «Милосердя» в рамках проекту «Даруй добро», яка полягає у шефській допомозі людям похилого віку.
2 жовт. 2020

Місячник «Увага! Діти на дорозі»

З 31 серпня до 02 жовтня 2020 року пройшов місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!»
2 жовт. 2020

«Вчитель – це не професія, а покликання!»

Швидко пролетів метушливий та копіткий для учнів та вчителів вересень. Розпочався він святом Дня знань, а закінчується в цьому році святом учителів, бо традиційно День учителя ми святкуємо першої неділі жовтня. Цього року свято до Дня вчителя у нашій школі пройшло незвично, цікаво і незабутньо.
18 вер. 2020

Тиждень присвячений спорту на здоров'ю був багатий на заходи
11 вер. 2020

Всеукраїнський олімпійський урок

Олімпійський урок проходив під гаслом «Швидше, вище, сильніше» та включав теоретичну та практичну частину.